Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2008, 09:42   #12
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
A ja mam w swojej kolekcji sountrack i jest dla mnie absolutną perełką. Film raczej oceniam in plus, możliwe że nieobiektywnie ponieważ wszelkie filmy o temamtyce wampirycznej jak i horrory, w tym klasy D, wrzucam wprost hurtowo. Stuart Townsend zadowala mnie w roli Lestata, ma coś hipnotyzującego w oczach i w ogóle śliczniutki jest. Kilka dialogów zapadło mi w pamięć ale szczerze przyzaję, że bez muzyki ten film by nie egzystował. A propos książki, nie jestem fanką Ann Rice, jakkolwiek przeczytałam wszystkie trzy o losach Lestata (prawdopodobnie również dlatego, że czytam wszystko o tematyce wampirycznej co wpadnie mi w ręce) i chyba Królowa najbardziej przypadła mi do gustu.
 
liliel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem