Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2008, 13:21   #108
Anubis
 
Anubis's Avatar
 
Reputacja: 1 Anubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodze
Revhis był zadowolony z tego co zrobił. Nie upokorzył przesadnie Nokturna i dał mu szansę zrekonpensowania się. Usłyszawszy wypowiedź jego ucznia pokręcił litościwie głową.
- Jak powiedziałem, ty masz mnie atakować i masz mnie zaskoczyć. Ja będe przed Tobą się bronił, ale od czasu do czasu będe również Ciebie atakował - rzekł Revhis.

Gdyby on miał atakować Nokturna mogłoby to się skończyć sporymi obrażeniami. Po długim treningu w polu grawitacyjnym nie był pewny czy może kontrolować swoją moc.
- A więc atakuj. Wciąż będe dawał ci fory, więc masz większe szanse na uderzenie mnie - stwierdził sarianin i czekał spokojnie na atak.

Logicznym było, że Nokturn zaskoczy go czymś nowym. Nie użyje tej samej taktyki co poprzednio, więc ciekawił go jego ruch.

Miał już krótki pomysł co zrobić w razie ataku. Pojawi się za nim i sprawi mu lekki kop w tyłek. Może go to jeszcze bardziej zmotywuje do działania... Kto wie.
 
Anubis jest offline