Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2008, 20:34   #101
Lumpy
 
Lumpy's Avatar
 
Reputacja: 1 Lumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja potrafie tropić. Przydawało mi się to w górach, kiedy szukałem parszywych zielonoskórych. Tak... To były piękne czasy. Ciemna krew lała się często - powiedział krasnolud śmiejąc się pod nosem - Więc jeżeli naprawdę chcesz to tropić po nocy to może się zgodzę. Jeżeli ten tam długobrody pójdzie z nami i będzie mi pilnował pleców, żeby jakaś maszkara nie zrobiła mi w nich dziury.

Podszedł bliżej do ciała i zaczął oglądać ziemię naokoło niego. Później popatrzył pytająco na Ashina i starszego krasnoluda.

Rzut na tropienie.
 
Lumpy jest offline