Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2008, 21:20   #31
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Na twoją prośbę Verax:
Instytut Filologii Polskiej (teksty są prawdziwe) c.d. :


Student do studenta: "Jesteś ubrany niegramatycznie."

Kolega wychodzi na uczelnie i pozdrawia mnie pocieszającymi słowami przed egzaminem: "Do zobaczenia w piekle"

X: Dostałem 3...
Y:Ty KUJONIE !!! (z powagą)

Tekst kumpla :"Twoja matka klaszcze u Rubika i miesza bigos łokciem."

Dialog głodnych kumpli (studenci oczywiście ) :
X: Patrz tam dziewczyna je hamburgera!
Y: Zabronisz Bogatemu?

Uczyliśmy się ze znajomymi u kumpla. Nadszedł czas kolacji. Kumpel pyta właściciela lodówki:
X: Co masz do jedzenia?
Y Na obiad zjedliśmy resztę zimniaków, więc został nam gorący kubek...to co gramy w marynarza czy jeden kubek na sześciu?

Kolejna nieprzespana noc. Wyżej wymieniony właściciel lodówki przychodzi na uczelnie i mówi:
"Czuje w gębie chomika i trociny..."

Przed ustnym egzaminem z poetyki kumpel mówi do wszystkich: "Jak już nie będziecie wiedzieli, co mówić, to powiedzcie RAFAELLO - bo wyraża więcej niż tysiąc słów"

Koleżanka siedzi na sali. Trwa wykład. Patrzy przez okno i mówi na głos:
X: Patrzcie jak pięknie pada śnieg...
Na co wtrąca profesor:
Y: ...aż się rzygać chce.

Kumpel podchodzi do mnie przed egzaminem i mówi:
"Chciałem sobie kupić tabletki SESJA, ale takie jakieś chropowate mi się wydały jak je zobaczyłem..."

Zaczyna sie egzamin. Podzielono nas na dwie grupy w 2 salach. Już zaczynamy pisać i wchodzi nasz spóźniony kolega (facet ma okulary jak denka od butelki błędne spojrzenie i generalnie do atrakcyjnych nie należy). Rzuca tekst do Profesora:
X: Czy to egzamin z Gramatyki Historycznej? ?
Y:Tak pan jest z grupy?
X:Grupa C.
Y:To w sali niżej.
X:A co tutaj to matura? -trzaska drzwiami i wychodzi.
Na to profesor z zażenowaniem :
Y: Czy to był kosmita?
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 02-02-2008 o 21:27.
DrHyde jest offline