Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 10:19   #30
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Właśnie zauważyłem, że mamy już 10 stron. Niewiele jak na sesję którą zacząłem we wrześniu zeszłego roku. Jednak po prostu czasem bywam leniwy. Innym razem gracze są leniwi. Albo po prostu nie mamy czasu. Mimo moich licznych planów porzucenia tej sesji w diabły i tak nie mogłem sie na to zdobyć. Nie mogłem porzucić gotowej już historii i takiego indywiduum jak John Tails (naprawdę ciekawy koleś). A więc jestem wdzięczny obecnym graczom i sobie samemu za wciąż utrzymywanie tej sesji przy życiu. Mam nadzieję, że tą sesję mimo licznych trudności uda się doprowadzić do szczęśliwego (bądź nie) zakończenia (Fleischman. Gotuj miejsce na swojej liście zakończonych sesji).

Dobra. A teraz czas na małą prośbę. Skoro już mamy dziesięć stron to możecie coś więcej pisać do komentarzy i przy okazji wyrazić jakąś dłuższą opinię na temat tej sesji.
 
wojto16 jest offline