Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2008, 19:54   #140
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Fukurou przyjął ze skruchą własny błąd i słowa Kraba… Pozwolił bowiem gniewowi zatriumfować nad rozsądkiem. Jeszcze raz wspomniał słowa Musashi- sensei. " Krytyka od przyjaciela nigdy nie przynosi ujmy na honorze, gdyż tylko nasi wielcy przodkowie i Shinsei osiągnęli doskonałość. Nam zaś pozostało tylko kroczyć ich przykładem.. "
Ale, o ile zauważył mądrość w słowach Akito, o tyle nie było ich w słowach Skorpiona. Tam jedynie spostrzegł urażoną pychę i przekonanie Skorpiona o własnej wszechwiedzy. Bardzo groźne połączenie…Dlatego też zajął się innymi sprawami. By gniew odpłynął zastąpiony przez spokój. Zignorował też słowa Skorpiona o broni. Przeciwnik mógł być blisko…bardzo blisko, dlatego jego dłonie spoczywały na no-dachi, choć nie zaciskały się na niej tak by można to było uznać jako gtowośc do ataku.
-Uważaj Akito-san, napastnik mógł ukryć się pod ciałem swej ofiary - Bayushi nie zdążył dość szybko zareagować gdy Krab pochylił się nad ciałem - albo umiał latać, albo używał magii, a jeśli nie to jedynie tam mógł się ukryć. Ślady są zbyt świeże aby mógł się oddalić. Czy mógłbyś użyć którejś ze swoich drzewcowych broni aby odrzucić ciało na bok, wtedy się przekonamy co pod nim się skrywa.
W tym przypadku Skorpion mógł mieć rację…Smok także brał pod uwagę taką możliwość.
Ale dotykanie zwłok czyni nieczystym, więc żeby Krab mógł przewrócić trupa i tak musiałby użyć odpowiednio długiej broni.
Po dłuższej chwili Fukurou wreszcie rzekł.- Mędrca poznaje się po tym, że potrafi on rozpoznać własne błędy. Domagasz się przeprosin Skorpionie? I otrzymasz je…O ile jesteś w stanie udowodnić słowami, że twe postępowanie rzeczywiście nie było nierozważne. W innym przypadku ich ode mnie nie usłyszysz.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 05-02-2008 o 22:24.
abishai jest offline