Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2005, 21:52   #86
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Angela
- Myślisz, że ja się z choinki urwałam? Codziennie wychodząc z domu mam świadomość tego, co może się w każdej chwili przytrafić. Może akurat jakiś psychol będzie szedł tą samą ulica co ja i postanowi sobie postrzelać do ruchomych celów. Zdaje sobie sprawę, że te zwłoki były zmasakrowane, i wiem, że trzeba zamknąć psychola, który to zrobił. Niestety ja nie mogę nic w tym kierunku uczynić. Nie znam też nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Porozmawiajcie sobie. - Angela wstaje od stolika i kieruje się do łazienki. Doszła do wniosku, że pewnie wygląda jak zmokła kura i należy popawić makijaż, który pewnie już dawno spłynął z twarzy.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline