Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2008, 10:52   #33
Labalve
 
Reputacja: 1 Labalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwu
6 klasa podstawówki
K - kolega, niebardzo mądry (debil po prostu)
J - ja

K: No ale co my tam będziemy robić? (taki występ miał być)
J: Improwizuj!
K: A kto to?! (chyba pomyślał, że go obraziłem, bo stał się bardzo agresywny wobec mnie do końca dnia.)

K1 - Kolega, nie głupi
K2 - jw.
K3 - Kolega, kujon
J - ja

Gadam z K3, K1 i K2 przechadzają się w okolicy.
W pewnym momencie K3 się pyta:
K3: A "obnażyć miecz" to znaczy wyjąć go z pochwy?
J: No ba...
K2 (wcina się, bo usłyszał część rozmowy): A "obnażyć miecz" to znaczy zaczarować go, nie?
Od tamtej chwili zwątpiłem w jego mądrość

Ten sam skład.
Znów gadam z K3, tym razem na lekcji.
K2 odwraca się z ławki z przodu i do mnie:
K2: A wiesz, że jak masz chrząszcza w uchu to słyszysz helikopter?

Następnego dnia na sesji:
K2 dzieli się z nami jakimś "interesującym", wyssanym z palca faktem.
J (wkurzony, bo przerwał mi w trakcie opisu lokacji, do której weszli): A WIESZ, ŻE JAK MASZ CHRZĄSZCZA W UCHU TO SŁYSZYSZ HELIKOPTER?!!
K2: Wiem, to nieprzyjemne.

Ale to właśnie K2 odpowiedział na pytanie takiego jednego, znajomego żula "czy masz autyzm?":
K2: Fajnie jest mieć autyzm, bo możesz szybciej liczyć!
J: Za dużo "Rain mena" (taki film o autystyku).
K2: Nie, ja nie gram w "Raimena".
Grobowa cisza

Coś o moim drogim informatyku.
I - informatyk
J - ja

J: Proszę pana, zapomniałem zeszytu.
I: Dziecko, gdzie ty masz honor?! Jak mogłeś zapomnieć? Czy ty masz w domu taką wielką górę książek i zeszytów i wskakujesz do tej góry i pływasz w niej dopóki nie wyłowisz.
J: Ke?
I: Tak?
J: Nie, a pan?
I: Dziecko! Za moich czasów, to nauczyciel brał takiego ucznia na biurko, bral o taką deseczkę i lał po gołym tyłku!
J: Fajnie, a w średniowieczu to dzieci umierały na ulicah i nikogo to nie dziwiło. Ale nie jesteśmy w średniowieczu, jesteśmy tu i teraz, w teraźniejszości.
I Patrzy na mnie i wzdycha. Odchodzi do swojego komputera siada do nas plecami i szuka nowej tapety (autentycznie, on całe lekcje grzebie w sieci, i jakoś tak się dziwnie dzieje, że średnio co piętnaście minut ma nową tapetę.)

Germanistka:
-Ja was wszystkich przelecę po kolei.

Na następnej lekcji:
K3: To przeleci nas pani?
Ger.: Tak przepytam was.
K3: A miała nas pani przelecieć...
Ger.: Tak ja was przelecę jak błyskawica.
 
__________________
"Precz z agresją słowną!
Przejdźmy do czynów!" - Labalve

Ostatnio edytowane przez Labalve : 08-02-2008 o 11:18.
Labalve jest offline