Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2008, 14:23   #1
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Talking [Komentarze] Kryształy Czasu - długa kampania

Witam. Zaczynam już pracę, żeby później koncentrować się na właściwej przygodzie. Trochę zasad, reszta wyjdzie z czasem, przykład postu:

Tan Amor podszedł do stolika, przyjrzał się zgromadzonym i powiedział.

- Witajcie nieznajomi jak leci??

Dziwni są ci przybysze, trochę tacy zarozumiali” – zamyślił się na chwilę

Dobra, teraz następna kwestia, za krótkie posty będę karał ostrzeżeniami, podobnie jak długą nieusprawiedliwioną nieobecność. Trzy p[przewinienia i gracz zostaje zawieszony lub wypadnie zupełnie. W ciągu 1 miesiąca gry bez ostrzeżeń, będę eliminował jedno, jeśli jakieś wpadnie.
Jeśli nie macie co napisać na aktualny post, to odnoście się do historii, wspomnień, skupcie się na podziwianiu okolicy itd.

Jedynie mocno przeszkadzające lub nie zgadzające się z fabułą założenia będą przeze mnie eliminowane, tak to możecie sobie niemal dowoli opisywać świat i reakcję prostego ludu .

Proszę o szybkie uzupełnienie kart postaci – to mi ułatwi na przyszłość.
Tu będę lub na karcie informował o kosztach, doświadczeniu itp., żeby nie psuć w przygodzie klimatu , podobnie obrażenia będą znane tylko mi z punktów, Wy zaś dostaniecie barwny opis, będę pilnował waszego zdrowienia, więc się o to nie martwcie.

Będę czasem stosował wiadomości ukryte, wy tez możecie tak mówić do siebie, ale i mnie o takich rozmowach informujcie, jesli ktos nie wie jak to zrobić odsyłam do kontaktu na moje gg. ( 4119451 )

Pytania/wnioski/zastrzeżenia są ?



Obrazki, ze stroni KC, oraz z przygód umiezczonych w Magii i Mieczu, pierwsza sesja - na podstawie i z użyciem większości tekstu Artura Marciniaka "Pułapki w pułapkach"
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 08-02-2008 o 15:31.
Eliasz jest offline