Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2008, 23:52   #204
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
Ładnie taka mi współpraca wygląda każdy każdego zwodzi i za nos ciąga. Kolejny facet, któremu zaufać nie wolno. O bogowie, czemu tak gmatwacie nasze drogi.

Feliks pomimo czarnych myśli odpowiedział na uśmiech dziewczyny uśmiechem chwile potem spojrzał ostro na mówiącego.

Czemu każdy nowopoznany człowiek musi budzić we mnie coraz mroczniejsze pragnienia?

Słuchał jednak uważnie notując wszystkie fakty w pamięci.

Ależ mi się ten koleś niepodobna, jednak jak podejż3ewałem to ze nienowi broni jest oznaką ze jej po prostu nie potrzebuje. Ale może uda się go wykorzystać do własnych celów.

- A wracając jeszcze na chwilkę do tego, o czym mówiłem… Myśli Pan ze tylko obserwacja tej małej jak to Pan określił kompani przewozowej wystarczy żeby załatwić sprawę? Bardzo bym chciał sprawę rozwiązać i dopaść morderców. Gdybym to ja wtedy odrobinę wyprzedził Wolfganda to pewnie teraz rozmawialibyście z Nim a nie ze mną.

Odezwał się w końcu, gdy gość i Calien skończył mówić.

Hmm… tsza mi było nie odkładać kuszy, ale trzymać ja narepetowaną pod stołem na kolanach. Czułbym się bezpieczniej. Tsza zapamiętać na przyszłość.
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.
harry_p jest offline