Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2008, 18:13   #84
NokTurN
 
Reputacja: 1 NokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemu
Widze że nigdy ktoś tu nie strzelał z łuku Nie widać strzały wystrzelonej z odległości 5 m widzi ja dopiero osoba oddalona przynajmniej o 20 :P

Zgodził bym się z taka sprawa jak By dreak napisał posta wcześniej albo Gm ze dreak tak postępuje , wątpię by była możliwość dreaka szybszego popchnięcia starca niż wypuszczenie strzały . Ponadto jak Dreak jednocześnie obrywa zabija starca godzi mnie sztyletem w nogę a ja w tym czasie szczelam tylko 2 razy ... ?:P Dobry Lucznik w ciagu 1 min wypuszcza około 40 strzał

Wiele ale ale raczej proszę o zabicie moją postać Chyba niema sensu się kłócić

Ponadto przypominam że martwe ciało nei poleci na odległość 4,5 metra a na mniej więcej takiej odległości sie zatrzymałem ... Szybciej sie strzela z łuku niż ranny rzuca sztyletem Coś tu chyba nie teges
 

Ostatnio edytowane przez NokTurN : 09-02-2008 o 18:16.
NokTurN jest offline