Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2008, 12:29   #11
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Temat ciekawy zaznaczyłem Imperium, Kislev, Norske i Krasnoludy.

Imperium ponieważ zawsze lubiłem Warhammerowy Imperialny styl i niemiecką otoczke co tworzy niesamowity klimat, a jeśli stworzyć sesję w klimatach baśni braci Grimm to wychodzi prawdziwa rzeźnia ;]

Kislev, nie ten z 1.ed a tego opisanego w RotIQ jeszcze nie znam, za to kocham mój Kislev, ze szlachtą jak w XVI i XVII w. Polsce, z carycą, mroźnymi zimami i szablami

Norske, bo lubię wikingów i ludy północy, mroźny góry, waleczni wojownicy, tu jeszcze borykający się nie tylko z zimnem ale i z ogrami, olbrzymami i Siłami Chaosu, świetny temat na postać.

Krasnoludy, bo zawsze uwielbiałem tych brodaczy. Za ich charakter przedewszystkim, za zamiłowanie do alkoholu i walk i za topory i za Zabójców
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem