Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2008, 17:18   #136
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
Vengador nadal usilnie zastawiał Lalkarzowi drogę. I do tego zarzucał Brianiowi szaleństwo... Gangrel nie zdążył skomentować tego stwierdzenia, gdy Bóg-Raczy-Wiedzieć-Skąd przybiegł Lipiński i zaczął panikować. Zapaśnik uznał to za dobrą monetę i chwycił Junga za kołnierz.
Brian przewrócił oczami i przybrał wyraz twarzy sugerujący, iż cała sytuacja właśnie zaczęła go nużyć.
- Skoro książę polecił nam puścić go wolno, myślę że to właśnie będzie najrozsądniejszym wyjściem, nie sądzicie panowie? A poza tym - lekko wzruszył ramionami, odwracając wzrok od swych towarzyszy - jakoś nie czuję się na tyle przywiązany do naszego nowego przyjaciela, by...
Dalszą wypowiedź przerwał Brianowi jednak znajomy stukot laski dochodzący od strony zrujnowanej willi. Cała grupka odwróciła się w stronę Roberta gdy ten zganił Meksykanina.
Na usta Gangrela wpełzł z lekka perfidny uśmiech pod tytułem "A nie mówiłem?".
Książę ogłosił im kolejną wycieczkę i poprosił Vengadora na stronę. Po chwili szeptał już do niego coś konsternacyjnie pochylony, żywo gestykulując wolną dłonią.
Brian zwrócił twarz do Karola, unosząc brwi w zdziwieniu.

Nasi Bracia Brujahowie... Ech, trudno. Zresztą... Może być nawet ciekawie.


Po chwili wampir jakby przypomniał sobie coś, sięgnął do kieszeni i wyciągnął z niej niewielki, srebrno-czarny simplement mobile, komórkę. Zmanierowanym ruchem dłoni otworzył klapkę i zerknął na wyświetlacz.



Hm... Trzeba będzie zmienić tapetę, nim ktoś z rady zwróci na nią uwagę.

Gangrel chciał już zacząć wystukiwać numer, gdy zastygł, nagle coś sobie uświadomiwszy.
Cholera... Jaki jest w Islandii numer radio-taxi?
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline