Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2008, 20:03   #19
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Czekam na ustosunkowanie się innych graczy do tej zasady. Liczenia i tak jest dużo – choćby szybkość i podział ataków – kto kiedy wali – to przy tym te dodatkowe – 10 , albo – 5 do obrony to już pikuś.

Mam jednak chyba najprostszą w tej chwili dostępną mi alternatywę

Proponuję Ci Cedryku powtórzenie rzutu na zdolność nadnaturalną – oferuję w zamian losowanie dwóch, ale już pod moim czujnym okiem

To samo się będzie tyczyć Twoich zawodów zwiększających zręczność – będziesz miał nie dwa, ale cztery.

Dla losowanej ( nie tworzonej) postaci nie powinno to robić, żadnej różnicy, nawet jest korzyć bo podwójnie.

Mi wyeliminuje problem, który się tyczy jak dotąd jedynie Ciebie i na wiele sesji będę miał problem realności walki z głowy. Oczywiście 2 rzuty na Zr ( dwa bo tak ma chyba złodziej) także przy mnie. Będę miał pewność, że nie będzie wygórowanej zręczności – choć jeśli pod moim okiem wylosujesz znów tą nadnaturalną zręczność to się z tym pogodzę. To jak?
 
Eliasz jest offline