Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2008, 10:07   #35
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Poleżał jeszcze chwilę, zmówił krótką modlitwę. Potem wstał i przeciągną się, sprawdzając, jak jego ciało czuje się po wczorajszych przygodach. Czuło się kiepsko.
Skoczył do łazienki, szybko wziął prysznic, po czym zajrzał do Mary. W końcu to ona najgorzej oberwała od Maxima. Sprawdził, czy jeszcze śpi i czy wszystko u niej w porządku.
W kuchni znalazł proboszcza, robiącego śniadanie.
-Może ci pomóc, Charles?- rzucił na powitanie. Po chwili dodał- Nie mogę przestać myśleć o tym, jak się wczoraj zachowywał Maxim. Jeszcze dzisiaj porozmawiam z jego bliskimi, może się czegoś dowiem. Ale naprawdę wydaje mi się, że chłopak zachowywał się dziwnie. Bardzo dziwnie, jakby to nie był on. Zresztą opowiadałem ci o wszystkim. Masz pomysł, co to mogło być? Słyszałeś kiedyś o czymś takim?
 
Wojnar jest offline