Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2005, 06:07   #104
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Aurora

Czemu nikt nie zauważył, że to człowiek? Albo czemu są tacy nieostrożni? Teraz zacznie dostrzegać wszystko.. Ciekawość zawsze zwycięża. Jej ostre rysy jakby wygładziły się. Umył przepełniał jej ten specjalny rodzaj satysfakcji, gdy postanawia złamać jakąś zasadę. A złamanie zasad Maskarady to nie byle co. Uśmiechnęła się łagodnie. Spokojnie, dziewczyno. Starała się nie mówić jak do dziecka w przedszkolu. Angela nie wyglądała mimo wszystko na osobę bardzo skłonną do paniki.. Nie chciała jej też za bardzo upokorzyć. Musisz się dowiedzieć o paru rzeczach.. Być może cię to przerazi, może wciągnie i zainteresuje.. W każdym razie z tym, co usłyszysz, musisz się pogodzić.. Tu spojrzała ostrzegawczo na pozostałych i odprowadziła Angelę w bardziej stosowne miejsce na taką rozmowę. Za takie miejsce uznała damską toaletę. Nie bój się mnie. Pozwól na chwilkę..
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline