Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 14:58   #41
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Ulis uśmiechnął się nieco zakłopotany. Naviko znany był w kręgach rodziny królewskiej, a co za tym idzie również wśród bliskich współpracowników i służących, jednak z pewnością pozostawiał wiele do życzenia jeśli chodzi o etykietę i tytułowanie dygnitarzy. Zerknął na swojego "mistrza" z zakłopotaniem i przepraszająco, jakby nie do końca wiedzieć czy się przyznawać do tej znajomości. Czuł się bardzo nieswojo, bowiem dopiero od niedawna pracował jako słuzący i niezbyt sobie jeszcze radził w takich nietypowych sytuacjach. W końcu zwrócił się nieśmiało i cicho do rodianina.
- Mistrz Fern val Derlon nie jest moim mistrzem panie Naviko, tak się tytułuje jedi oficjalnie jak "wasza wyskość" do Jego Wysokości. Pani Ellen Fills-Georg poprosiła, bym zawiózł mistrza jedi do gamchu sądu.

Naviko uśmiechnął się lekko na słowa Ullisa. Czyli „mistrz” to jest tytuł, którym on sam się powinien zwracać do jedi. Rodianin jednak wątpił, że tak się stanie. Rzadko kiedy zwracał się do kogokolwiek z należytym szacunkiem. Nawet do samego króla mówił na ty, choć był z nim w przyjaznych stosunkach i nie miał zamiaru go prowokować. Tym bardziej czemu miałby do tych dwóch kultystów mówić Mistrzu.
- A więc masz podobne zadanie do mojego. Rexes zwołał tych dwóch na jakąś misję dyplomatyczną. Sam nie wiem dokładnie o co chodzi. Chyba o jakieś problemy z tubylcami.

Rodianin popatrzył na Mithara. Widać sam nie był zadowolony z tego co zrobił i teraz żalił się przed drugim jedi. Było to dziwne, ponieważ rodianinowi z jakiegoś powodu wydawało się, że to Kraven był uczniem Mithara. Ten zaś przepraszał go jakby był niewolnikiem. Choć musiał przyznać, że mimo wszystko, miał się czego wstydzić. Mithar zwrócił się też do Rodianina z zapytaniem:
- Kiedy możliwa będzie audiencja u króla przewodniku?
- Cóż ja jestem gotów w każdej chwili, a Rexes pewnie już czeka. Chodźmy więc! Z tego co wiem to wasz kolega ma własną misję do wykonania.
 

Ostatnio edytowane przez Pacal II : 16-02-2008 o 15:07.
Pacal II jest offline