Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 15:08   #522
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Wróciłem. Zapoznaję się z twórczością radosną. Postaram się wieczorkiem coś postawić, na PW / maile odpisałem.

Ach... narty we Włoszech... na pewno pojadę tam znowu, więc nie płoszyć!

EDYCJA:

OK, przeczytałem przepychankę. Zarobiliście odpiskę na PW, całą trójeczką. Pakuję się na następny tydzień... ;-P ;-P

A poważnie.

Raz jeszcze poproszę każdego, by wziął dzień stopu po poście poprzednika, jeśli uważa, że ten post mu coś insynuuje lub go obraża. A najlepiej dzień stopu i post kogoś innego w międzyczasie.

Dodatkowo, byki jak jak wykłucasz czy tchurzliwy mają zostać poprawione (Kset, Manji). To źle się kłócić, ale kłócić się nieortograficznie to już bolesne. :P

Mam dla Was dwie opcje na chwilę obecną, może późnym wieczorem dojdą dalsze:

1) Cofamy. Cięcie do postu #138. Czemu? Bo to proste i sprawdzone rozwiązanie, które działa i które w oparciu o moją arbitralną decyzję pozwoli nam szybko pójść dalej. Mamy początek zabawy, jeszcze się (jak widać z sytuacji) zgrywamy. W realu, kiedyby mi na sesji wynikła taka sytuacja, w tym miejscu zrobiłbym stop i trzasnął wykład graczom. Jako że mnie nie było, nie mogłem tego uczynić, i z tej racji w drodze wyjątku macie tę opcję.

2) Gramy dalej jak jest, a ja trzaskam Wam posta w którym piszę co zauważacie w trakcie Waszej dyskusji, co czujecie i generalnie staram się bezszwowo i w miarę bezinwazyjnie zrobić Wam wjazd w postacie, w myśl tego, o czym zapomnieliście trochę, czyli koncepcji postaci / wprowadzeń. Ponosicie po męsku wszelkie konsekwencje, czyli skwaszone nastroje, nadpsucie przyjaźni, utratę twarzy i kontroli i odpowiednie modyfikacje honoru na ten przykład. A ja Wam w tym poście wyłożę to, co Wasze postacie wiedzieć powinny, ale w szczeniackim zachowaniu - zapomniały.

Osobiście uważam, że nie stało się wiele, ot, szczeniaki się poprztykały (mają w końcu te naście lat każdy, całą trójką). Żaden z Was nie zachował twarzy, misie, tu nie miejcie złudzeń. Siedzicie w tym razem i możecie nawet obwiniać się za swoje faux pas (których było u każdego więcej niż jedno).



Na pocieszenie powiem tak, nie pierwszy to raz, kiedy grupa towarzyszy zdałoby się zgranych, się żre. Mam doświadczenie.

Bardziej mnie dziwi przepychanka w komentarzach, ale o tym macie na PW.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 12-02-2008 o 17:52. Powód: j.w.
Tammo jest offline