Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2005, 18:01   #115
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Aurora

Spojrzała na Waltera z mieszaniną zdziwienia i podziwu. Oby więcej takich "wampirów-pacyfistów".. Dziękuję, Walter. Jestem za. Spojrzała na Angelę. Myślę, że będziesz zadowolona ze swojego opiekuna.. Nie obawiaj się, z nami nie zginiesz. Puściła do niej przyjazne oczko. Do reszty zresztą też po jednym. Po czym uśmiechnęła się rozbrajająco. No to.. chodźmy.. Droga działania wg Waltera wydaje się być właściwą.. Chyba wiem, o kogo chodzi. Skubaniec nie zachowywał się normalnie.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline