Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 23:05   #102
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
- dzięki- uśmiechnęłam się przyjaźnie i z nieukrywaną ulgą - dobra teraz tylko muszę wykombinować zaproszenie - słowo „tylko” zdawało się tu kompletnie nie na miejscu. To będzie przecież droga przez mękę! To jak szukanie igły w stogu siana! Kto do Theusa mógłby posiadać takie zaproszenie? O więcej Fryderyka nie zapytam, nie mam zamiaru nadużywać jej wspaniałomyślności, jeszcze mi zwali na głowę Simone! Zresztą na pytania i tak już nie odpowie, w każdym razie nie za darmo a ja nie mam już niczego, czego mogłabym się pozbyć. Kto jeszcze może wiedzieć o liście zaproszonych na bal? Na pewno ktoś dobrze urodzony i z bogatej rodziny, tylko gdzie ja do stu piorunów znajdę taką osobę? I w tym momencie przypomniał mi się bardzo niewygody fakt. Coś, o czym raczej wolałabym zapomnieć! Znam jedną taką osobę. Ale nie ma możliwości żebym znowu miała się z nią spotkać! Za żadne skarby świata!... Chociaż drugiej strony .. Jakie inne mam wyjście? Niech to szlag! Cholerny Ma... Niech go szlag!
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett
alathriel jest offline