Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 00:38   #110
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Do tej pory siedziłam i wpatrywałam się w zupę. Kiedy wspomniał o kucharce odwróciłam się w jej stronę i uśmiechnęłam, po czm wzięłam łyżkę i zaczęłam powoli jeść. Wciąż wpatrywalam się w talerz. Dlaczego tak cicho się zachowywałam? Nie mam pojęcia. Jeszcze chwilę temu chciałam go rozszarpać a teraz mnie wyciszyło.
- No dobrze, Alberto nie powiedział po co mnie szukałaś, więc... ? - w tym momencie moja ręka zatrzymała się w połowie droki od ust do talerza i pierwszy raz od jakichś 10 minut spojrzałam na Matiasa. - jakby to ująć? Potrzebuję informacji o tym kto mógłby ewentualnie posiadać zaproszenie na bal do czarnej róży -spojrzałam w bok a potem wbiłam wzrok w talerz - myślałam że może ty coś wiesz.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett
alathriel jest offline