Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 19:28   #97
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Kilka dni temu przejrzałem ten temat i zadane pytanie nie daje mi spokoju.
Kim byłbym w świecie fantasty? Hmm... To zależy. Gdybym się tam urodził, to biorąc pod uwagę mój charakter i zamiłowanie do magii, oraz słowa pisanego, byłbym magiem. Tak samo gdybym miał wybierać. Tylko że mogąc puścić wodze fantazji zażyczyłbym sobie jeszcze kilka niewinnych artefaktów którymi rozbijałbym w puch jakieś większe armie.
Inną sprawą byłoby, gdybym trafił tam teraz. Prawdopodobnie nie przeżyłbym nawet jednego dnia. Jeśli jednak by mi się to udało skończyłbym jako nikomu nieznany żebrak. Dlaczego? Na awanturnika się nie nadaje, do innych prac z których dało by się wyżyć też nie ( Ta moja aspołeczność i dwie lewe ręce ). Chyba żebym został nauczycielem. Oczywiście tylko w wypadku bardzo zacofanego świata.
Co do ras: Jeżeli nie byłbym człowiekiem to krasnoludem. Ale z innych powodów niż inni. „Obraziłeś mnie. OK. Obraziłeś moich przyjaciół. OK. Ale nigdy ci nie pozwolę obrazić mojej brody!” Na pewno nikomu nie przyłożyłbym z tego powodu toporkiem przez łeb , ale w pewnym stopniu mam krasnoludzkie podejście do brody.
 
Dalakar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem