Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 11:38   #30
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
Jeśli ten tępy karzeł się nie zgadza, a mówi że jednak może MNIE zaprowadzić, to mówię do Eratela:

-Przykro mi przyjacielu, ale ten osobnik odmawia współpracy. Zaprowadzi tylko mnie. Tak więc, niestety, musisz stąd odejść..... wybacz.
----------------------------------------------------------------------------
Ale jeśli karzeł odmawia zaprowadzenia kogokolwiek bez gorzały, to Beriand uśmiecha się dziwnie i mówi do Eratela:
-Cóż, przyjacielu, najwyraźniej ten karzełek odmawia pomocy, mimo tego że zapłatę już dostał. Masz jeszcze ten nóż od Akrila?- tu jakby się chwilę zastanawia i dodaje- szkoda że nie mamy liny. Ale chyba wiem co możemy zrobić.

Miał nadzieję że groźba odniesie skutek.
--------------------------------------------------------------------------
No a jak się zgodzi prowadzić to idę za nim oczywiście. Postanowiłem tu napisać bo chcę żeby kolejny post był trochę "dłuższy", a to już praktycznie rozwiąże problem karła
 
Beriand jest offline