Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 23:29   #117
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- A mieliśmy nie rzucać się w oczy. - usłyszałaś głos tuż za sobą. Luigi stał opierając się o ścianę z kielichem wina. Drzwi uchyliły się i wszedł Mattias.
- Masz rację, jej piękno przytłumi wszystkie inne kobiety. - uśmiechnął się szarmancko i podszedł, aby ucałować cię w dłoń.
- Czy musisz omamiać wszystkie kobiety, jakie spotkasz? - Luigi przewrócił oczami.
Mattias popatrzył na niego spode łba.
- Wybaczysz mu. Zazdrości każdemu, kto potrafi kobietę skomplementować.

"No jasne. Moja mina wyrażała coś na kształt zniesmaczenia.
- To miał być żart? HA HA ... bardzo śmieszne ... ma ktoś lusterko? Muszę zobaczyć jak bardzo teraz straszę!- to mówiąc skierowałam się przed siebie ale jako że nie wiedziałam gdzie w tym olbrzymim kompleksie znajdowało się lustro ani nie mając dzisiaj zbytniej siły psychicznej, zwolniłam. - albo może lepiej nie ... jeszcze zawału dostanę.."

- Widzisz, ona nie chce komplementów. - Luigi zrobił kwaśną minę do Mattiasa. - lepiej powiedź jak my się mamy dostać na to piekielne przyjęcie. Biorąc pod uwagę jej "buciki" to mamy szansę zdążyć jeśli zepchniemy ją do rzeki.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 16-02-2008 o 01:15.
Latilen jest offline