Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 11:09   #124
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Zamrugałam dwa razy zanim dotarło do mnie. W sumie dobry pomysł. Gorzej będzie z realizacją. Mam iść boso po ulicach? Nogi będę miała brudniejsze niż przed "wielkim myciem". Mimo wszystko na razie ściągnęłam buty i pomaszerowałam za Luigim. Po co się męczyć niepotrzebnie, zanim wyjdziemy z willi... nogi mi odpadną. Przeszliśmy przez kolejny pokój aż doszliśmy do korytarza i wtedy mnie olśniło. Zapomniałam maski i wachlarza! Zostały w pierwszym pokoju na stoliku tam gdzie położyły je krwiożercze dziewczątka. -poczekaj tu sekundę ! - rzuciłam do Luigiego który właśnie otwierał drzwi do kolejnego pomieszczenia. Słowo daję, podziwiam go za to że się tu nie gubił.- Zaraz wracam. To mówiąc zrobiłam tył w zwrot i pobiegłam z powrotem do pokoju. Całe szczęście że przypomniałam sobie o tym teraz póki przeszliśmy tylko przez dwa pomieszczenia. Gdybyśmy wyszli za żadne skarby świata nie znalazłabym tego pokoju. Myślałam że tam nikogo nie będzie więc zapukałam i nie czekając na odpowiedź weszłam. Myliłam się, w pokoju znowu siedział mój ulubiony członek rodziny i patrzył na mnie z nieukrywanym zaskoczeniem. Zaraz niedaleko stał stolik na którym leżały tak pożądane przeze mnie obiekty. Zrobiłam minę pt. " mnie tu nie ma, a jeśli mnie widzisz to tylko twoja wyobraźnia" wbiłam wzrok w sufit, przeszłam dość szybko przez pokój i złapałam za przygotowane akcesoria. Odwróciłam sie na pięcie i wciąż wpatrując sie w sufit, złożyłam ręce za sobą i skierowałam sie do wyjścia. Niesamowicie chciało mi się śmiać. Jakieś 2 metry przed drzwiami nie wytrzymałam. Uśmiechnęłam się, obróciłam prawie w powietrzu aż cała suknia zafalowała, schyliłam się i z cichym śmiechem przyłożyłam palec do ust: -ciii - machnęłam ręką - nic nie widziałeś - po czym znowu sie obróciłam i zniknęłam za drzwiami.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett
alathriel jest offline