Wątek: Znany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 14:11   #32
Labalve
 
Reputacja: 1 Labalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwu
- Dobra macie mnie. Nie jestem Mortadella E. Wedel. Przykro mi, nie mogę powiedzieć kim jestem przy wszystkich i o mojej tajnej... Ups! Nie, nic nie powiem przy tej całej gawiedzi. Jest to sekret, który mogę zdradzić jedynie jaśnie księciu, gdyż takie osoby jak on mają tyle godności by nie zdradzać tajemnic państwowych! Puśćcie mnie już, dobrze? – Wymyślił na poczekaniu.
Gdy zorientował się, że ci ludzie są trochę nieskorzy do dania mu spokoju powiedział po głębokim oddechu:
- Czy wy nie wiecie, że stoimy nad przepaścią? Jeden krok dzieli nas od wojny! – mówił ciszej niż wcześniej, by było to słyszalne tylko w obrębie stołu – Muszę dostarczyć ważną wiadomość do Rudedorfu, od tego zależy bezpieczeństwo narodowe – i zrobił dumną minę, pokazując jak wielki obowiązek na nim leży, chociaż jego umysł krzyczał „dawno nie słyszałem takiej głupoty.”
 
__________________
"Precz z agresją słowną!
Przejdźmy do czynów!" - Labalve
Labalve jest offline