Wątek: Znany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 18:43   #34
Labalve
 
Reputacja: 1 Labalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwu
- Co? Kubeł wody? Chcecie żebym dostał zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych! – krzyknął karcąc się w duchu, że wymyśla tak bzdurne rzeczy – „Przecież każdy wie, że nie ma czegoś takiego jak „Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych” ”. – Weterani tylu misji co ja wiedzą więcej o medycynie niż nie jeden królewski lekarz nadworny! To ja wymyśliłem szczepionkę na sraczkę, padaczkę i inną taczkę!
Spanikował kompletnie i bredził jeszcze bardziej – o ile to możliwe. Dawno nie widział kogoś tak silnego – rzadko komu udało się wywrzeć na nim jakikolwiek fizyczny wpływ, a co dopiero z taką łatwością.
- Przepraszam, ale muszę już iść, obowiązek wzywa, król nie może czekać i muszę wyrwać ząb trzynastego diuka Pars i odkryć Zapomniane Krainy!
Z całej siły uderzył trzymającego go draba w kroczę, <Teraz plan Krzysztofa. Będzie go wcielał w życie dopóki MG nie uzna, że któraś z przeszkód ostatecznie go zatrzymała.> wskoczył na stół, zerwał krucyfiks z szyi świętoszka.
- Pochwalony! – pożegnał się tylko.
I rzucając wszelkimi dostępnymi stołami, stołkami i miskami utrudniał pogoń i oczyszczał drogę ucieczki. Gdy znalazł się na dworze popędził ile tchu w gęsty las i schował się w nim przysypując śniegiem i gałęziami.
 
__________________
"Precz z agresją słowną!
Przejdźmy do czynów!" - Labalve
Labalve jest offline