Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2008, 22:32   #37
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Brog i Elran

- Czy nie wiecie panie, czy wasz mag miał jakiś potężnych wrogów wśród innych władających czarami?- spytał Elran burmistrza - Powiedzcie też, tylko całkiem szczerze, czy Aron był absolutnie godzien zaufania? Nie mógł przypadkiem chcieć wykorzystać wioski?

-Jestem całkowicie pewny, jeżeli chodzi o zaufanie Arona. Może i był dość ekscentryczny, ale nigdy nie wykorzystałby wioski.


- Czy w ostatnich dniach przed zniknięciem, ten mag zaczął się inaczej zachowywać ? Czy ktoś inny oprócz niego, mógł narazić się komuś zdolnemu do czegoś takiego ? Aha i chcielibyśmy odwiedzić dom Arona. Wiem, że nic tam nie znaleźliście, ale dla wszelkiego spokoju wolał bym tam zajrzeć. Poza tym, o ile dobrze rozumiem, z zewnątrz nie widać nic w środku bariery ?


W ostatnich dniach przed zniknięciem Aron zachowywał się normalnie. Z tego co wiem nie miał wrogów, chyba, że zanim tu osiadł trzy lata temu. W dzień jego zniknięcia jak co ranek poszedł do starego Jeefersa bo chleb, a później wybrał się na spacer, poza wioskę. No i tyle żeśmy go widzieli. Z tego co mówią kupcy, którzy zostali tu uwięzieni widać tylko dym. Próbowaliśmy różnych sposobów, żeby przejść, jednak wszystkie były nieskuteczne. Co do pokojów to myslę, że chyba możecie zamieszkać w domku Arona. To jeden z nielicznych murowanych domów na skraju miasta. Możecie się też rozejrzeć, jeśli chcecie. Proszę, oto klucz. Straż przeszukiwała już ten dom i niestety nic nie znalazła, ale skoro chcecie to nie mam nic przeciwko.


Belegris

-Spokojnie, spokojnie. Jestem Aron. Mag z wioski Maerstar. Zauważyłem, że zmierzasz w tamtą stronę, więc postanowiłem, że pójdę wraz z tobą, jeśli oczywiście mogę. - mężczyzna nie wyglądał na groźnego. Starał się mówić powoli i spokojnym tonem.
 
maciek.bz jest offline