Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2008, 13:33   #17
vonPeterPL
 
vonPeterPL's Avatar
 
Reputacja: 1 vonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znany
Peterus:
Peterus przyglądał się leżącemu na ziemi bandycie i z niewyobrażalną przyjemnością patrzył się na krew którą oprych tryskał na podłogę.
„Schowajcie broń i wszyscy na zewnątrz.”- Obrócił się i zobaczył zakonników.
-Znowu Ci napaleńcy- powiedział sobie w duchu. Otarł miecz z krwi po czym schował go do pochwy. Potulnie wyszedł na zewnątrz i ustawił się wraz z resztą „zawadiaków”.
-Wiedźmin, rycerz, krasnolud, człowiek z łukiem i ja, wampir, doborowe towarzystwo, nie ma co-pomyślał.
Młody rycerz się przedstawił.
-„Hans de Bule”- skądś znam to nazwisko..-„On pomógł mi w obronie przed bandytami” Peterus ocknął się z zamyślenia. Hans wskazywał na niego. Delikatnie skinął głową w jego stronę. Wiele razy był w podobnych sytuacjach i wiele razy go pytano o nazwisko. Swego czasu zabił młodego arystokratę który, miał sporego pecha, na imię miał bowiem Peterus. Nieszczęśnik był podróżnikiem, buntownikiem z wyboru. Dzięki jego nazwisku wiele razy wychodził z opresji. Gdy Wiedźmin i człowiek z łukiem skończyli swoje kwestie. Peterus wystąpił o krok i z gracją skłonił się mistrzowi zakonu po czym rzekł:
-Jestem Peterus von Graff. Pochodzę z Nilfgaardu.- Mam nadzieje że mi uwierzy. Przełknął ślinę i ciągnął dalej- Te łotry napastowały damę, musiałem jej pomóc. To oni pierwsi wyjęli broń. To była obrona cnoty kobiety.- Peterus skinął głową do mistrza i powrócił do szeregu.
 
__________________
"Człowiek jest niczym iskra w ciemnościach. Obyśmy wszyscy rozpromieniali ją wiecznym światłem"

"Victorus aut Mortis"

Ostatnio edytowane przez vonPeterPL : 17-02-2008 o 13:49.
vonPeterPL jest offline