Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2008, 18:46   #21
Darnock
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 1 Darnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwu
[PRZED WEJŚCIEM ŻOŁNIERZY]
-Cóż szanowny elfie, i tak i nie, kapłanem bogini miłosierdzia może być każdy, jednakże mało mężczyzn pociąga służba tej bogini.
-po chwili namysłu dodał-
-A ja osobiście nigdy nie przyjąłem święceń kapłańskich, mimo że służę tej bogini to jako zakonnik, a zwą mnie bratem Johanem.

Następnie powiedział do kapłana Mannana:
-Nie ufasz mi widzę, alboś nigdy przez Imperium nie podróżował. Otóż mutantów mam zwalczać, a nie im pomagać. I skąd ten dziwny pomysł o brutalnych próbach, oraz o krwiożerczości kobiet, osobiście nigdy w progach świątyni Shallyi nie spotkałem z tym. A jakoś nie czuje się członkiem wyklętego kultu, lecz może sam obcowałeś z jakimiś sektami ,i tylko sprytnie udajesz kapłana kultu władcy mórz.
Oskarżenie było wyprowadzone świadomie i z premedytacją, tak żeby wszyscy słyszeli. Nikt nie ma prawa kpić sobie z kultu Shallyi, a on nie był już żakiem żeby byle pierwszy kapłan mógł sobie poddawać jego autentyczność, i jeszcze sugerować takie rzeczy na głos.
Po chwili dodał:
-Proszę nigdy więcej nie oczerniaj tak innych kultów.

[PO WYJŚCIU STRAŻNIKÓW]
Juz wiedział co będzie robił przez najbliższe dni. Nieśpieśnie dopił swoje rozwodnione wino. I wyszedł świętować z innymi, przy okazji szukając kogoś komu można by było pomóc. Nie pochwalał co prawda metod zdobywania pieniędzy przez pirata, ale sam gest by godny pochwaly. Gdyby każdy rozbójnik dzielił się łupem z potrzebującymi, świat by lepszy.


R.I.P.
Frater Johan
 

Ostatnio edytowane przez Darnock : 19-02-2008 o 19:53.
Darnock jest offline