Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 11:14   #82
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike klął w myślach na czym świat stoi. Wiązanka wyrazów angielskich i rosyjskich starannie omijanych w słownikach przez kilka minut sypała sie w jego głowie. Trzy tysiące eurobaksów to dość dużo żeby zainteresowali się nim wszyscy śmiecie ale w sumie za mało żeby ruszyli za nim Ci lepsi łowcy. To utrudnia i tak już zagmatwaną sytuację. Wyjął telefon i napisał smsa.
"Słuchaj daj mi namiar na jakieś bezpieczne miejsce gdzie możemy się spotkać. Mam furę, podjadę do Ciebie."
Wysłał na numer Andrew. Wstał rzucając na stolik kilka dolców za kebab i pepsi. Ruszył o drzwi spokojnie, największy błąd jaki może popełnić ścigany to za bardzo się kryć. Paradoksalnie wtedy najbardziej rzuca się w oczy. Wyszedł i wsiadł do samochodu. Czekając na odpowiedź sprawdził zamek i magazynek leżącego w torbie na przednim siedzeniu karabinka.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline