Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 13:26   #19
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Stan Aginona gwałtownie się pogarszał. Zaczynał coraz mocniej krwawić i majaczyć. Mówił bełkotliwie:
-Wybaczcie mi..... ja tylko wykonuje rozkazy....
Gdy ruszyliście śladem spalonych odcisków usłyszeliście w oddali ciężkie kroki.
Mablung , który szedł pierwszy ani na chwilę nie zwolnił kroku. Puszcza przerzedzała się przed wami i wkrótce dotarliście do swoistej polany porośniętej głównie niskimi trawami i mchem. Ślady przed wami stawały się coraz świeższe i wyraźniejsze , a w powietrzu dało się wyczuć smród siarki. Gdy dotarliście na polane oczom waszym ukazał się przerażający widok. Oto na jej środku stał wielki demon o czerwonej skórze , mierzący ok 2,5 m , w ciężkiej zbroi i niewielkimi rogami . Stał tyłem do was , więc mogliście ujrzeć wielki czerwony ogon wyłaniający się spod fioletowego płaszcza. Po obu stronach demona stały piekielne ogary o łuskowatej skórze koloru niebieskiego.
Miały wielkie zawijane rogi i krótkie ogony. Nagle ten stojący z lewej strony uniósł łeb do góry i zaczął węszyć. Momentalnie obrócił się w waszą stronę i zaczął groźnie warczeć. Wtedy większy demon i drugi ogar odwrócili się. Czerwonoskóry gigant zaczął coś wykrzykiwać demonicznym głosem w swoim języku , po czym całą trójka rzuciła się w waszą stronę do ataku.
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline