Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 22:28   #44
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Kurczę o istniejącej i opisanej w Neuroshimie broni zostało powiedziane już wiele. Oczywiście wszyscy wiedzą, że nie trzeba ograniczać się do tych "podręcznikowych". Jakie ja lubię w takim razie gnaty?

Pistolet: Stara dobra TT, chodzi na amunicję 7,62 która choć nie tak popularna jak 9, jest w użyciu. TT wyprodukowano masę (Kałasznikow wśród pistoletów). Posiada swoje minusy, jest nieporęczna, "kopie" ... ale w takich czasach dobrze jest mieć broń, która będzie strzelać nawet gdy rzucimy nią w piasek - wytrzymała i dość celna a i jak w przypadku Kałachów istnieją różne wersje produkowane w różnych krajach bloku socjalistycznego -> jest nawet 9 mm polska, chociaż nie należy do tych najlepszych

LAR Grizzly - Panie i panowie oto pistolet, który służył do polowania na niedźwiedzie za nim ktoś usłyszał o Desert Eagle. Chodzi na amunicję .45 Winchester Magnum lub ACP, ale istnieją wersje na .357 Magnum, 9 mm Winchester Magnum i 50 EA (czyli amunicja do Deserta). Mieści 7 naboi, jest duży i nieporęczny, ale wyciągnięcie takiej spluwy, może sprawić, że największy twardziel ucieknie w podskokach. Z tego co czytałem pistolet posiada dobrą celność i sporą niezawodność. A oto wygląd tego cacka:

Coś na co moja postać w NS polowała przez dłuższy czas i chociaż była blisko nie zdobyła

Dobra inne typy może następny razem
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem