Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 11:43   #25
Darnock
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 1 Darnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwu
Przyjął na siebię siłę wściekłości kapłana Mannana. Przeklinał siebie w duchu, czemu zapomniał że trafił na wyznawce jednego z najbardziej nerwowych bogów. Wiedzial jedynie że otwarta walka na pewno nie zażegna konfliktu, wręcz przeciwnie. Więc jeszcze na kolanach przemówił do swojego rozwścieczonego towarzysza:
-Widzę że twoja wiedza jest niepełna o kulcie Shallyi, drogi kapłanie. Otóż nic nie stoi na przeszkodzie by mężczyzna był kapłanem tej bogini. Jednakże trzeba przejść próbę czystości, która rzadko wychodzi mężczyznom, a kapłanki starannie to utrudniają. Jednak już od kilkuset lat istnieje mało znany odłam tego kultu, zakon męski, służący pod rozkazami patriarchy kultu tej bogini. Nie ma co się denerwować, przy sobie mam glejt, świadczący o tym że jestem członkiem tego zakonu, podpisany przez generała zakonu Brata Magnusa i najwyższą kapłamkę kultu Middenheim Astę Kopfenberg, gdyż właśnie w tym mieście zanjduje się główna siedziba zakonu.
Po czym wyjmuję autentyczny glejt z torby i podaję go kapłanowi, czekając na jego reakcję.
(rzut na przekonywanie: [Rzut w Kostnicy: 30])


R.I.P.
Frater Johan
 

Ostatnio edytowane przez Darnock : 19-02-2008 o 19:54.
Darnock jest offline