Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 16:44   #25
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
- Heh - parsknął kapłan, widząc niknące w ciemności tylne lampy.
Szczęście, że tak prędko odjechali... Przydadzą mi się pewnie - w przyszłości, bo jak inaczej wykorzystać tych junaków, jak nie do walki z tymi śmieciami? Nie wiem, przysięgam, że nie wiem, kim byli ci ubrani na czarno...
Wyciągnął swój motor zza zaułka i otulił się szczelniej płaszczem. Na twarz narzucił szal; odpalił maszynę z nogi i pojechał do kaplicy.
Kaplica mieściła się bowiem w pewnej odległości od miejsca, w którym ich spotkał, a nie chciał tam iść piechotą.
...a rankiem pojadę do tej budy i pogadam z nimi.
Uśmiechnął się do swoich myśli.
Doprawdy, ta scenka z tym heretyckim durniem była obrzydliwa. Ech, czego nie robi się do gawiedzi... Niech wiedzą chociaż, że jestem zapalczywy w ich obronie.
Dojechał - schował motor do przybudówki; pomimo cyborgizacji nadal odczuwał głód, jednak zignorował go i skierował się do zimnego wnętrza.
Zamierzał spędzić resztę nocy na modlitwie; jednak zabrał ze sobą rewolwer. Tak na wszelki wypadek.
Uklęknął więc przed ołtarzem i zagłębił się w Piśmie...
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 19-02-2008 o 20:58.
Irrlicht jest offline