Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 18:55   #6
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
- Właśnie, a co najważniejsze: co będziemy z tego mieli? Bo jeśli to tylko po to by zginąć i zostać bohaterem narodowym, o którym kawały i śmiechy chichy za jego ufność i poświęcenie Imperium to ja raczej dziękuję. Jak mam zginąć to chcę mieć chociaż coś obiecane, np. własną kryptę... Tak! Jak zginę chcę mieć najlepszą kryptę w Imperium! Nie myślę że przeżyję więc poco kusić los. - odrzekł ze śmiechem wysoki drow. Widać śmiał się z własnej śmierci, a jego wzrok pozostawiał wiele do życzenia. Gdy spojrzało mu się bardziej w czerwone oczy można było zobaczyć coś nadzwyczaj dziwnego. Miał pionowe źrenice. - Och! Przepraszam, wiem że Pani Sabriel mnie zna lecz reszta kompanii pewno mnie jeszcze nie poznała. Jam jest Destrian. Mówcie mi Destr. - rzekłszy to ukłonił się nisko do towarzyszy broni i czekał na ich reakcje jak i reakcje Sabriel.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline