Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 19:56   #11
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
- Cóż... to co teraz stosuję to najlepszy wynalazek naszego ludu. Jednak nie chcę was tym zanudzać. Dlatego pytałem się ile mamy czasu do zagospodarowania przed walką by dowiedzieć się na co wrażliwe są demony. Wiem że drowy są wrażliwe na pewną sól zwaną siarczan potasu, wszystkie humanoidy na kwas siarkowy, jak i na truciznę połączenia jaskółczego ziela, jaskru, jarzębiny i soku z jeżyn. W ten sposób uzyskujemy specjalne związki chemiczne, które wlewamy przez specjalne otwory do kanalików truciznianych i podczas zadawania ciosu substancja wcześniej wlana wpija w ranę zabijając szybciej, skuteczniej i efektywniej. Dobry jest albowiem pierwszy zadany cios, ponieważ wykonany akrobatycznie, estetycznie, szybko i z gracją tworzy u przeciwników wizualizację własnej męki i śmierci, przez co paraliżujące myśli spowalniają i osłabiają oraz zmniejszając wytwarzaną adrenalinę, przez co są bardziej podatniejsi na uderzenia jak i rany zadane podczas walki. Wiem... wiem, już nie będę was nudził. - po wypowiedzeniu dość zagmatwanym psychofizycznym wykładzie na temat zabijania w różny sposób przez jego rasę włożył miecze na swoje miejsce, a były to: sejmitar, wielki dwuręczny miecz i dwa sztylety. Ów sztylety były bardzo ozdobne i widać było że nie zrobił ich byle jaki rzemieślnik.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline