Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 22:21   #13
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ascarith, prócz zadania jednego pytania nie wtrącał sie do dyskusji, jednak teraz postanowił przerwać milczenie.
- Skoro już się wszyscy sobie przedstawiamy, na imię mi Ascarith i jak wszyscy widziecie jestem elfem. Jestem łowcą, niektórzy twierdzą że całkiem niezłym, ale do rzeczy. Niedługo wszyscy razem wyruszymy w bój. Nie obchodzą mnie nagrody, nie interesują przechwałki na temat waszych umiejętności, to pokażecie w czasie walki. Ale chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie mamy sobie wszyscy zaufać? Dopiero co się poznaliśmy, a mamy stanowić swego rodzaju drużynę. Mamy wspierać się w walce i czasami ratować sobie nawzajem życie. Dlatego chciałbym mieć pewność że mogę wam zaufać. Tę pewność chciałbym mieć szczególnie co do niektórych z was - skończył niezbyt elegancko.
 
Col Frost jest offline