Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 22:53   #2
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Mike uraczył resztę grupy zaledwie krótkim spojrzeniem… było mu zimno… potwornie zimno… Spojrzał w dół, dopiero teraz zrozumiał że może zrzucenie z siebie resztek odzieży nie było najlepszym pomysłem… Ale co tam? I tak bielizna była przemoczona i zalatywała tym paskudztwem w którym siedzieli, no i się nie pokaleczył – zapowiadało się że podczas testów może utracić trochę krwi, a konowały twierdzą że przeciętny człowiek ma jej zaledwie nieco ponad 5 litrów – tylko skąd to do cholery wiedział? Uśmiechnął się lekko, skwitował swój stan wzruszeniem ramion po czym trzęsąc się nieco ruszył pomału w głąb korytarza. W kolejnym, niewielkim – nie miał klaustrofobii, przynajmniej nie sądził że ją miał, ale jakoś nie podobało mu się to nieznane miejsce, dobre na zasadzkę, trudne do obrony, szczególnie nie znając planu ani nie mając broni- pomieszczeniu dostrzegł tuby z mundurami, uśmiechnął się szeroko ale zanim zdołał dojść do pojemnika po raz kolejny włączył się monitor. Słuchając audycji rozglądał się uważnie po suficie i ścianach szukając kamer i mikrofonów – czysto?

Dłonią przesunął po tabliczce z wygrawerowanym jego imieniem jakby chciał się upewnić że to nie pomyłka – A więc jednak Mike? – Teraz przynajmniej miał pewność co do swojego imienia.

Z ulgą powitał mundur – ciepło, ciepełko – szybko założył bieliznę i spodnie po czym przysiadł przy ścianie sznurując ciężkie, wojskowe, buciory. – Może to pytanie wyda się to wam dziwne ale czy tylko ja mam taki przeklęty mętlik w głowie?- Westchnął głęboko po czym wciągnął koszulkę. –Alfa-47?- była to jak do tej pory jedna z niewielu informacji której mógł się trzymać –W rzyć chrzanione konowały.
 
Potwór jest offline