Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 09:12   #15
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
- Panie Adolaanie i Ascartihcie, ja nikomu nie ufam i pewnym jest że wszyscy z nas polegną. I nie obchodzi czy to będzie z ręki demona czy półdemona czy może nawet jakiegoś elfa. To nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jednak jeżeli sam nie będę zajęty walką to nie pomogę, i to jest dla was na pewno oczywiste jak mniemam. Jakoż możecie spróbować na mnie polegać. Panowie, jam nie jakiś bóg czy półbóg by w każdej chwili zdążyć z pomocą. Musicie mieć to na względzie. Unikam otwartej walki, zawsze prawię skradam się lub używam trucizny. Jednak chcę byście zobaczyli co potrafię. Poza tym nigdy wcześniej nie walczyłem z demonami. Tutaj mam pytanie do Pana Adolaana. Czy widzisz w całkowitym mroku? Jest mi to potrzebne o oczyszczania przednich "punktów strategicznych". Jakoż szkoliłem się przez ponad 100 zim na skrytobójcę i w tym zawodzie prawiłem się cały czas do tej chwili. Wiem że dla wielu z was uprzedzi się do mnie po tym w czym się specjalizuję. Rozumiem to w pełni. Jednak postaram się ów uprzedzenie jak najszybciej wypędzić z waszych umysłów. - dając kolejny wykład wyciągnął sztylety i zaczął się rozgrzewać i wywijać młyńce i wykonywać przy tym rozmaite akrobacje.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline