Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 09:46   #16
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Uważnie wysłuchał słów, po czym rzekł:

-Panie Destrian, rozumiem pana, uważam, że kwestii obustronnego zaufania nie ma już chyba sensu dalej rozwijać, gdyż każdy ma własne odczucia, co do tego. Jednak myślę, że może po jakimś czasie, przynajmniej cześć z nas będzie sobie ufała.
Jeśli zaś chodzi o pańskie pytanie odnośnie tego, czy widzę w całkowitym mroku, to odpowiedź brzmi: Nie.
Jednak posiadam pewną umiejętność, która pozwala mi taki całkowity mrok rozjaśnić, przy czym wszyscy posiadający choćby umiejętność widzenia w ciemności, którą również posiadam, nie będą przy mnie bali się całkowitego mroku. Więc jeśli szuka pan u mnie pomocy w oczyszczaniu takowych mrocznych miejsc, mam dla Pana dobrą widomość: Jestem w stanie to uczynić. Dodam więcej, potrafię wykrywać postacie niewidzialne oraz miejsca sekretne.-

Skończył mówić, a jego twarz przybrała poważny wyraz. Wyglądał, jakby zastanawiał się, czy nie dodać czegoś do swojej mowy. Jednak chyba odszedł od tego zamiaru, gdyż wyraźnym gestem oznajmił koniec wypowiedzi.
 
Mortarel jest offline