Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 12:55   #18
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Uścisnął dłoń Drowa, po czym odpowiedział:

Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec. Wiem jedynie, że ja bez czarów nie widziałbym dobrze w ciemności, a już w ogóle niczego nie zobaczyłbym w całkowitej ciemności.Co do demonów, półdemonów i innych istot, to gwarantuje, że niektóre z nich mają takie moce, o których się nawet nam nie śniło, myśle jednak, że kwestia widzenia w ciemnościach jest jak większość takich umiejetności wrodzona. Albo się ją ma, albo nie. Ewentualnie można korzystać z magii, jednak nie daje to takiego efektu jak prawdziwa zdolność. Choćby pod względem, że czar ma ograniczenia czasowe.

Zakończył, a następne już z uśmiechem dodał:

- Będzie mi miło, Destrianie, jak przejdziemy na 'Ty', mów mi po prostu Adolaanan. Myśle że tak będzie wygodniej, w końcu czeka nas wspólna robota. - zakończył śmiechem
 
Mortarel jest offline