Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 12:57   #19
Kamushi
 
Reputacja: 1 Kamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skał
Po chwili ciszy odezwał się także Arkan.
Drodzy przyjaciele... Hmmm... Może jeszcze nie powinienem się do was tak zwracać... ale cóż. Chciałem dodać ,że mogę zaklinać także inne bronie, ale bronie te mogą w nowej formie trwać tylko przez kilka godzin, a moja broń może być zmieniona ile czasu chcę ponieważ jest ona podtrzymywana moją mocą magii... - Gdy skończył mówić, wszyscy usłyszeli ciche pukanie w okno. Okazało się ,że był to...
- FENIKS!! - Krzyknął jeden z zebranych.
Arkan podszedł do okna i gdy je otworzył, ptak z wdziękiem wleciał do sali. Okrążył kilka razy sufit i zrzucił na ziemię piękny czerwony rubin. Gdy ptak wyleciał tą samą drogą co przybył, Arkan podniósł rubin nie zwracając uwagi na przyszłych towarzyszy.
 
Kamushi jest offline