Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 23:33   #84
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike powolutku podjechał pod klatkę przy której stał Andrew. Widok papierosa podziałał stymulująco, najemnik wyjął z fajka i odpalił swoją benzynówką. Zatrzymał samochód obok krawężnika naprzeciw klatki i machnął ręką przywołując kumpla. Jednocześnie jego cyberoko lustrowało okna bloków. Nawyk... W każdym oknie może siedzieć snajper. Bycie solo ryje mózg. Jak się ma za słabą psyche to potem można władować cały magazynek w podłogę pod łóżkiem bo coś tam zaszeleściło. Mike'owi do takiego stanu brakowało sporo ale przeżycia ostatniego dnia odbiły się na jego nerwach. A odsłuchanie komunikatu radiowego w barze tez mu nie pomogło. Kiedy Andrew wsiadł do samochodu Lyifer ruszył spokojnie, pisk opon tylko zwraca uwagę. Ruszając zaczął mówic krótko referując kumplowi sytuację.
-Cześć. Od razu przejdę do konkretów. Mam gliny na karku, robiłem ostatnio eskortę konwoju było trochę strzelaniny. Teraz okazuje się, że to był transport dragów. Gliny wpadły do mnie rano, zapukać chcieli ze śrutówki. Sąsiad mnie ostrzegł i pomógł sie przebić, ten fixer, Polaczek pewnie go pamiętasz. Zastrzelili go skurwiele. Do tego mam na łbie jeszcze dwie sprawy. Jakiś frajer puścił tryfne dragi na miasto i moja panna sie tym zatruła, muszę dopaść skurwieli choćbym miał zdechnąć. Trzecia sprawa to taka że Szczerba za poskładanie mnie bo gliniarze mnie trochę podziurawili zażyczył sobie zdjęcia jednego medyka z Traumy. Taka jest sytuacja. Najbardziej potrzebuje teraz jakiejś pewnej meliny żeby przespać się i odpocząć i dotępu do sieci żeby posprawdzać parę rzeczy. Pomożesz mi?
Mike był spokojny, lata praktyki nauczyły go że spokój to klucz do wszystkiego. Nerwowe ruchy to najlepszy sposób żeby iść do piachu.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline