Wątek: [Sesja]JetBlack
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2008, 22:46   #20
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Kawałek historycznego złomu... - troll spojrzał na mężczyznę w skórzanej kurtce. - Jasne, że historycznego, ale bardzo, bardzo cennego. Zawiera kilkanaście plików, które mają dla mojego zleceniodawcy bardzo dużą wartość.
- Jak dużą? - Shayna zmrużyła oczy wpatrując się w obu nieznajomych.
- 10 000 ¥
- Na głowę?
- Dla was do podziału. Oczywiście kupowanie dysku pokrywa mój klient, zatem są to czyste pieniądze.
Dziewczyna słuchała. Pozostali towarzysze ważyli słowa dopiero co usłyszane, choć ich waga w konkretnej walucie znacznie wzrosła.
- Dan spytał o punkt zaczepienia. Coś, co nam może pomóc. Widzę, że ten napis na dysku jest ważny. Co to jest?
- To...- gruby paluch trolla spadł na klawiaturę i nad stołem pojawiło się zbliżenie napisu - ... jest właśnie słynna Carrion Session z 48 roku, znaczy 2048. Jak mówiłem, nie ma takich dysków wiele, by powiedzieć, że jest tylko jeden. Tylko jeden oryginalny. Zawiera materiał na ostatnią płytę nagraną przez JetBlacka - jednego z najbardziej liczących się muzyków tamtego okresu. Można powiedzieć, że trochę ekscentrycznego.
Holograficzny napis zniknął a jego miejsce zajęła projekcja jakiegoś teledysku.
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=JOfFqZDnl5c&feature=related[/MEDIA]
- Facet miał osobowość, miał to coś w sobie. Teraz po nim pozostało tylko ten dysk. I to on musi wrócić do mnie z zapewnieniem, że nikt nie ma nagranego z niego materiału.

Kolejne klipy, zdjęcia, fotki i montaże przewijały się przez holograficzną projekcję zamieniając przez kilka minut pokój w przestrzeń wypełnioną JetBlackiem.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline