Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 10:52   #32
Kamushi
 
Reputacja: 1 Kamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skał
Tak przyjacielu - Szepnął - Mogę zaczarować twoją broń lecz musisz trzymać się blisko mnie. Moje zaklęcie na innych przedmiotach działa tylko przez kilka godzin. Ah... Zapomniałbym, ten twój miecz nie za bardzo nadaje się do walki wręcz więc... - Arkan w mgnieniu oka wyciągnął dłoń w stronę miecza Maglora, gdy nagle zmienił się on nie do poznania. Wydłużył się o kilkanaście centymetrów, a ostrze stało się grubsze. Arkan widząc zdziwioną minę Maglora, szepnął - Nie martw się. Broń ta została po prostu prze zemnie zaklęta i będzie taka aż do czasu gdy będziesz chciał aby zmieniła się w taką jaka była przedtem. Napewno sobie teraz myślisz jak ja uniosę taki wielki miecz? Hehe... Broń zmieniła wygląd i siłę ale ciężar ma taki sam... - Zakończył widząc spojrzenie Sabriel.
 
Kamushi jest offline