Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 14:15   #141
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
"Hmm, czy on czegoś nie knuje? Jeśli jest spostrzegawczy, to widzi mnie jako najsłabsze ogniwo, to jasne, że z naszej trójki ja wyglądam najbardziej naiwnie i nawet widać że czuję się nieswojo. Izabell to osoba z którą nie da się pogrywać, tak samo Nico. Mam nadzieję, że uważa mnie po prostu za interesującą kobietę. Nie dowiem się jeśli z nim nie pójdę."

- Będzie mi bardzo miło - zwróciłam się do Williama po czym do swoich towarzyszy -Wybaczcie, spotkamy się później - mówiąc to tonem mającym oznaczać coś w stylu "mamy tu pewną misją, której rezultaty musimy potem skonsultować".

O to, że Nico i Izabell sobie poradzą nie miałam najmniejszych obaw. Pewnie uda im się sporo dowiedzieć, ale skoro się rozdzielimy, będziemy mieli więcej możliwości zdobycia tych informacji. I gdzie do diaska podziewa się Call? Jeszcze go nie widziałam a stąd widać całkiem sporą część ludzi zebranych w sali.

Wszyscy wyglądają tak dostojnie. Zapewne jest to miejsce gdzie znajdują się tylko ludzie na stanowiskach, lub mający odpowiednie zaplecze finansowe. Dobrze skrojone garnitury, nienagannie leżące sukienki, sama śmietanka. Chyba czas się przyzwyczajać do takich "przyjęć".
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline