Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 15:56   #28
vonPeterPL
 
vonPeterPL's Avatar
 
Reputacja: 1 vonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znany
Peterus:
„Popiłem i pożarłem jak nigdy” - pomyślał Peterus z wolna idąc na piętro karczmy. Trzymał się poręczy schodów i parł przed siebie. Kiedy doszedł do otwartych drzwi wolnego pokoju zamknął je z hukiem za sobą i zrzucił płaszcz. W zbroi i z mieczem przy boku rzucił się na łóżko które mocno zaskrzypiało pod jego ciężarem.
„Polubiłem tego krasnoluda”- bąknął pod nosem sam do siebie-„ przypomina trochę Olafa, szkoda go, też potrafił sporo wypić”- ciągnął dalej. Dawno nie myślał iluż to już przyjaciół stracił w bitwach.
-„Zawsze byliśmy tam gdzie coś się działo. Heeeh”- przyłożył głowę do poduszki nie mogąc zapomnieć wyglądu kelnerki. Z uśmiechem na ustach i z lubieżnymi myślami Peterus zasnął. Odruchowy tylko leżąc na plecach zacisnął przez sen lewą rękę na rękojeści miecza.
 
__________________
"Człowiek jest niczym iskra w ciemnościach. Obyśmy wszyscy rozpromieniali ją wiecznym światłem"

"Victorus aut Mortis"
vonPeterPL jest offline