WÄ…tek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 16:05   #125
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Albrechta zdziwiła wypowiedź nieznajomego, nie mniej jak jego wygląd. Najwyraźniej trafił na jakiegoś fanatyka. To tylko zwiększyło jego podejrzenia dotyczące nieznajomej postaci. Człowiek uśmiechnął się pod nosem i powiedział spokojnym głosem:
- Zaprawdę wielkie słowa wyszły z twoich ust. Widzę że nasze poglądy na świat różnia się tylko w szczegółach. Moja pani, sprawiedliwa Verena, pomoże Sigmarowi ukarać każde ucieleśnienie plugawego Chaosu, jak i innych zbrodniarzy występujących przeciwko potędze Imperium.
Po wygłoszeniu tej mowy, Albrecht ostrożnie przysiada się do nieznajomego. Jego uwagę zwróciło zamieszanie, spowodowane przez jego towarzyszy.
" Snorii i Lilawander, a jakże inaczej. Pospiesz się Assasynie bo oni gotowi są pozabijać się nawzajem" Pomyślał kręcąc głową.
Odwracając głowę spowrotem do nieznajomego klecha mówi:
- Wybacz mi moją bezpośredniość, taka moja natura, ale co robi tak wykształcona osoba w takim miejscu jak to? Domyślam się, że ma to związek z potworem szalejącym po mieście. Jako akolita bogini nauki chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć o tym zwierzęciu. Może się to okazać potrzebne przy przyszłej walce z Chaosem. Chętnie podziele się z tobą zdobytymi informacjami, jeżeli ty zrobisz to samo.
Po tych słowach Albrecht przygląda się jak nieznajomy zareaguje na jego wypowiedź. Powinno to utwierdzić Albrechta w przekonaniu, jaką rolę wyznaczyli bogowie temu człowiekowi.

test plotkowania
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 23-02-2008 o 16:08.
Noraku jest offline