Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 20:57   #334
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Wybaczcie, że tak późno odpisuję... Część z was już wie, że jestem jednym z tych psychopatycznych emigrantów aczkolwiek nie zarobkowym (moje powody niech pozostaną sferą domysłów i spaczonej logiki - zagadką).

Moje powody nieobecności są różnorakie... Czasami, tak, jak Silwilin opisał - mam jakąś taką dziwną niechęć do pisania i mimo, że zdaję sobie sprawę, że powinienem - jakoś nie mogę się zabrać do pisania... Czasami jednak czekam też na wypowiedzi innych graczy - w tym wypadku czekałem na Gem'a, który uczestniczył ze mną w tej samej scenie i chciałem zobaczyć, co on zrobi... a potem ponownie ogarnęła mnie ta dziwna niechęć do pisania - wybaczcie. Czasem jednak siedzę na forum całymi godzinami i klikam odświeżanie, mając nadzieję, że pojawi się w sesji lub komentarzach nowy post, który mógłbym przeczytać...

Ostatni i bardzo ważny powód to moja sesja - jak wiecie (chyba, że nie wiecie) - to przygotowywałem się do rozpoczęcia sesji Świata Mroku - do której obserwowania zapraszam. Oczywiście Rasgan i Silwilin będą ją obserwować od wnętrza i mam nadzieję, że tam przygoda nie utknie z powodu nieaktywności graczy... Sesja właśnie ruszyła dziś rano... poszedłem spać dopiero po godzinie 11 czasu Greenwich. Wstałem 2 godzinki temu i po sprawdzeniu wszystkich elementów sesji WoD - zmusiłem się do powrotu do Bohaterów Kontynentu Zagłady...

Wybaczcie za opóźnienia z mojej strony - teraz powinno iść sprawniej...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline